WOM LA 2013

11 maja na Stadionie Olimpijskim odbyła się VI Wrocławska Olimpiada Młodzieży w Lekkiej  Atletyce. Dla dzieci ze szkół podstawowych zostały rozegrane biegi na 600 m.

Wśród dziewcząt IV klas drugie miejsce zajęła Maja Matuszczyk  z wynikiem 2.06.63. Natomiast bieg na 600m chłopców klas IV wygrał Jakub Gładkowski (1.53.04).

opracowanie: mgr Beata Makuch

Biegi Przełajowe Oleśnica 2013

20 kwietnia odbył się po raz pierwszy w Oleśnicy Finał Dolnośląski Indywidualnych Biegów Przełajowych o puchar Kuratora Oświaty Beaty Pawłowicz. Reprezentacja naszej szkoły  w kategorii dziewcząt zajęła III miejsce.  Startowały  IV, V i VI klasy.

Najlepiej spisały się: M. Makuch, M. Stęchlicka, U. Sionek, N. Nowak, A. Zapart, K. Chomicz, E. Mazur, K. Chmielewska (wszystkie IV B), A. Buk (V B) i A. Iwanowska (VI A).

Pomimo niespecjalnej aury piękne trasy u podnóża Zamku Książęcego bardzo podobały się uczestnikom.